Najczęściej zadawane pytania

1. Czym zajmuje się 3D PIXEL – Studio graficzne?
Jako 3D Pixel – Studio graficzne zajmujemy się tworzeniem unikalnej grafiki komputerowej dostosowanej do zamówienia klientów. Nasze usługi kierowane są zarówno do firm o różnym profilu działalności jak
i do klientów indywidualnych. Wieletnie doświadczenie oraz profesjonalne oprogramowanie pozwala nam sprostać oczekiwaniom klientów.

2. Jakich programów używacie Państwo do tworzenia grafiki i wizualizacji?
W swoich projektach wykorzystujemy profesjonalne programy do tworzenia grafiki 2D i 3D, takich jak: Photoshop, CorelDraw, 3Ds Max + V-ray, Flash Professional.

3. Co to jest 3Ds Max?
3Ds Max to profesjonalny program do tworzenia grafiki 3D. Dzięki niemu możemy tworzyć projekty jeszcze przed ich faktycznym, realnym powstaniem. Program ten wykorzystujemy do projektowania wizualizacji architektury, aranżacji wnętrz, przedmiotów użytkowych, grafiki 3D wykorzystywanej w grach komputerowych oraz grafiki do stron www. 3Ds Max umożliwia przygotowanie fotorealistycznego projektu oraz wykonanie profesjonalnej animacji.

4. Czy możliwe jest zamówienie u Państwa pełnej oprawy graficznej firmy?
Tak, możemy wykonać pełną oprawę graficzną dla firmy. Doświadczenie, profesjonalne podejście do działalności naszego klienta sprawia, że potrafimy dopasować i stworzyć niepowtarzalną grafikę, począwszy od przygotowania materiałów reklamowych (ulotki, wizytówki, banery) do strony www. Przy ciągłej współpracy z klientem, tworzymy grafikę ściśle ukierunkowaną na klienta. Umiejętne i fachowe wykorzystanie oprogramowania jakim się posługujemy sprawia, że klient ma pewność iż szata graficzna jego firmy jest unikalna, pomijająca schematy.

5. Czy można zamówić u Państwa stworzenie tylko strony internetowej, albo tylko projektu ulotki?
Tak, jeżeli klient składa takie zamówienie możemy zaprojektować tylko stronę www lub ulotkę.

6. Jaka jest cena za wykonanie projektu strony internetowej?
Wykonanie projektu strony internetowej uzależnione jest od ilości grafiki jaka mamy zaprojektować do strony www oraz ilości podstron. Dlatego też każda wycena projektu jest ustalana indywidualnie.

7. Jaka jest cena za wykonanie wizualizacji 3D aranżacji wnętrza?
Pododnie jak przy projekcie strony www. Cena ustalana jest indywidualnie z klientem, a uzależniona jest od ilości elementów jakie mają znaleźć się na wizualizacji.

8. Czy możecie Państwo wykonać projekt gadżetu reklamowego?
Tak, możemy wykonać taki projekt. Dodatkowo stworzyliśmy markę 3D Wood – naturalne gadżety, oferującą produkty wykonane z naturalnych materiałów, w oparciu o indywidualne zamówienie klienta. Klient sam może wybrać i zamówić gadżet reklamowy korzystając z bogatej oferty 3D Wood, znajdującej się na stronie www.3dwood.pl.